Informacje prawne i warunki korzystania z witryny

Użytkownik Internetu, który korzysta z tej witryny, akceptuje iw pełni przestrzega poniższych warunków:

Adres naszej strony to: https://letniakuchnia.com.

Nazwa firmy: Siedlisko Letnia Kuchnia

Adres spółki: Barczewko 100, 11-010 Barczewo

Tel: +48 533 824 440

Email: info@letniakuchnia.com

Dyrektorzy publikacji:
SIEDLISKO LETNIA KUCHNIA    Menedżer publikacji udostępnia informacje internautom i stara się zapewnić ich dokładność. Nasza firma nie może w żaden sposób ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z zapoznaniem się z tymi informacjami.

Koncepcja i rozwój: David Legros

Hosting : OVH –  https://www.ovh.com/fr/

Article 1: Ochrona danych :

Siedlisko Letnia Kuchnia zbierz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.

Informacje wprowadzone przez użytkownika na tej stronie mogą być rejestrowane w celu przetworzenia przez naszą firmę.

Informacje mogą być przechowywane przez 3 lata do celów analitycznych i własnych działań marketingowych.

Twoje dane osobowe nie są udostępniane ani sprzedawane stronom trzecim.

Użytkownik ma prawo dostępu, modyfikowania i usuwania danych zgromadzonych na tej stronie, na warunkach przewidzianych przez prawo dotyczące danych, plików i swobód. Aby skorzystać z tego prawa, wyślij list do naszej firmy, możesz znaleźć nasze dane kontaktowe powyżej. Kiedy użytkownicy zostawiają komentarze w witrynie, zbieramy dane pokazane w formularzu komentarzy, a także adres IP użytkownika i ciąg agenta użytkownika przeglądarki na pomoc w wykrywaniu spamu.

Article 2: Cookies

Article 3: Linki hipertekstowe, warunki użytkowania i bezpieczeństwo

Ta strona internetowa może zawierać linki do innych stron internetowych.
Nasza firma nie ma kontroli nad innymi stronami zewnętrznymi i nie może być pociągana do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody: „Wirusy, utrata danych,…. „Cierpi na tym komputer użytkownika, wynikający z wizyty użytkownika Internetu na tych innych stronach, ani z informacji na tych stronach. Strony te mogą gromadzić dane o Tobie, wykorzystywać pliki cookie, osadzać dodatkowe śledzenie stron trzecich i monitorować Twoją interakcję z tymi osadzonymi treściami, w tym śledzenie interakcji z osadzonymi treściami, jeśli masz konto i jesteś zalogowany na tej stronie.

Ryzyko i szkody związane z wizytą użytkownika w naszej witrynie spoczywa na użytkowniku, który musi chronić swój sprzęt i oprogramowanie antywirusowe.

Article 4: Treść, prawo znaków towarowych

Ta strona działa zgodnie z prawem. Jeśli zauważysz błąd lub usterkę, uprzejmie dziękuję, aby zgłosić to naszej firmie. Zdjęcia tej strony nie są umowne. Za zawartość tej strony, w tym zdjęcia, obrazy, teksty, filmy, animacje, dźwięki, logo, odpowiedzialny jest dyrektor publikacji tej strony. Wszelkie powielanie, adaptacja lub publikacja tych elementów jest surowo zabroniona bez naszej wyraźnej zgody. Nieprzestrzeganie tego zakazu stanowi naruszenie, które może zaangażować fałszerza.

×