Dobre wieści! Letnia Kuchnia otwarta na organizację spotkań i warsztatów

Od 4 lat, nasi Goście to przede wszystkim pary i rodziny z dziećmi.

Otwierając Letnią Kuchnię, wiedzieliśmy że będzie to idealne miejsce na organizację warsztatów skupionych wokół rozwoju osobistego – sztuka, joga, rozwój kreatywności, medytacje, mindspa. Jednak rok 2020 przyniósł pandemię i wykluczył zorganizowane wyjazdy.

Doceniać wartość spotkania z drugim człowiekiem

Tak było przez dwa lata, aż do momentu kiedy oddaliśmy nasze siedlisko w ręce Magdaleny Adler, a ta zorganizowała wydarzenie dedykowane kobietom – MAJOWA WARMIA KOBIET 

Chambres dans la grange. Vitis.

Sama organizacja odbyła się bardzo sprawnie a Magda obdarzyła nas w ciemno zaufaniem. Przez trzy dni 10 wspaniałych kobiet odkrywało uroki bycia ze sobą, a na gościnne występy w lesie dojechał Bartek Outdoor.

Była joga, praca z coachem, masaże, ognisko a nawet warsztaty z plecenia wianków – tak poznaliśmy Wiankiem Plecione. Fakt, że Agnieszka jest z Olsztyna napawa nas dumą 🙂

To było dla nas nie tylko ciekawe wydarzenie, ale przede wszystkim potwierdzenie, że Siedlisko Letnia Kuchnia jest stworzone do organizacji takich spotkań.

Letnia Kuchnia i wydarzenie Majowa Warmia Kobiet
Letnia Kuchnia organizuje noc w lesie na imprezę dla kobiet
Letnia Kuchnia organizuje wieczorną imprezę w lesie

Organizacja tego wydarzenia zmotywowała nas do szybszego remontu dodatkowej przestrzenie w stodole. 60m2 magazynu zamieniliśmy na klimatyczną świetlicę z biblioteką. Znaleźliśmy miejsce na stare, piękne deski które odgradzają miejsce dla Gości od naszego magazynu. Ich szlifowanie zajęło nam cały tydzień, ale był warto!

Nareszcie mamy zadaszone miejsce na wypadek niepogody, chociaż z reguły zakładamy, że większość aktywności i zajęć może odbywać się na trawie, łące, w lesie. Świetlica i duży stół w kuchni pozwalają cieszyć się dłużej dniem, zwłaszcza we wrześniu kiedy dni są krótsze.

Nawet przy grupach utrzymujemy kameralność miejsca

Proponujemy organizację warsztatów do 12 uczestników (max 14), plus organizatorzy których możemy zakwaterować w naszym prywatnym domu.

Szczegółową ofertę i propozycję zakwaterowania znajdziecie TU

Letnia Kuchnia oferuje przestrzeń do spotkań i warsztatów grupowych

Jedzenie najwyższej jakości

Podczas warsztatów utrzymujemy standard pysznego i zdrowego jedzenia, serwując Wam domową i sezonową kuchnię. Staramy się jak najbardziej wykorzystywać nasz ogród warzywno-owocowy, żeby produkty które trafiają na talerz były świeże i po prostu smaczne. Jesteśmy przekonani, że nasza kuchnia może być ogromną wartością dodaną każdego wydarzenia.

Jeśli więc znasz kogoś kto szuka spokojnego miejsca bez rozpraszaczy, aby zorganizować wyjazdową jogę, medytację, śpiew, taniec, pisanie, teatr itp. nie wahaj się i opowiedz mu o Siedlisku Letnia Kuchnia na Warmii. Czekamy na Was.

Organizacja spotkań krótszych niż tydzień możliwa jest w maju, czerwcu i wrześniu. Z szacunku do natury nie organizujemy głośnych imprez. Minimalny pobyt to 2 noce.

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

×