Kinga K.
Facebook

Absolutnie zachwyca wszystko. ❤️ Słowami nie do opisania. Tego trzeba doświadczyć.

Karolina K.
Facebook

Niesamowite miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia!

Właściciele są przesympatycznymi, pomocnymi i po prostu cudownymi ludźmi, samo miejsce zachwyca naturalnym pięknem, a wisienką na torcie jest przepyszna kuchnia Eli i Davida. Mniam..!

Serdecznie polecam wizytę w Siedlisku, myślę że to szczególnie fajne miejsce na urlop z dziećmi – błotna kuchnia i mnóstwo miejsca do szaleństw na świeżym powietrzu 🙂

Maciej N.
Facebook

Żadne słowa nie oddadzą magii tego miejsca ! To tego trzeba doświadczyć 😉

Kuba M.
Facebook

Wspaniałe, magiczne miejsce z niesamowitym klimatem, który czuje się od pierwszego momentu. Niezwykle gościnni gospodarze, ciekawi swoich gości i chcący dzielić się tym, co udało im się stworzyć w Siedlisku. Pokoje urządzone ze stylem i bardzo dobrze się w nim czuliśmy.

O jedzeniu można by napisać wiele, ale wystarczy jedno słowo: petarda! A może więcej słów: Ela i David gotują po prostu cudownie, mają serce, smak i pomysły, by zaskakiwać swoich gości. Przy tym korzystają ze znakomitych produktów ze swojego ogrodu lub sprawdzonych dostawców.

Świetne jest to, co w Letniej Kuchni jest kluczowe, czyli przygotowywanie jedzenia właśnie w niej, wśród rozmów z ludźmi, kręcących się domowników, gości i w przepięknym otoczeniu. Bardzo polecamy i chcemy tam wracać 🙂

×